Hakkımızda

Şirket yöneticilerinin 1984 yılından beri gelen mesleki tecrübeleriyle Firmamız 1998 yılında kurulmuş, aynı yıl Kültür ve Turizm bakanlığından A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesini almıştır. Bu belgeyle birlikte ticari faaliyetini incoming, outgoing, inbound alanlarında turlar düzenleyen operatör acenta olarak sürdürmeye başlamıştır. Yine aynı yıl Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Üyesi olmuştur.

Ofis sayımızı artırma adımlarımız 2004 yılında İstanbul – Bayrampaşa' da açtığız ofis ile başlamıştır. Aynı yıl ( 2004 ) Bulgaristan' da kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz ve BATA üyesi olan KARACI TOURS INTERNATIONAL ile yurtdışından ülkemize turlar düzenlemeye başladık, 2009 yılı sonu itibarı ile Bulgaristan genelinde 25 satış ofisi ve 200 den fazla alt acente ile satış ağımızı geliştirmeye devam etmekteyiz. Bulgaristan' ın ardından faaliyete giren Makedonya, Sırbistan, Yunanistan ve Romanya ofislerimizin yanısıra; Türkiye' de ürün çeşitliğimizi artırma ve satış ağımızı geliştirme çalışmalarımız 2009 yılında IATA üyeliğimizin onaylanması ve 2010 yılında Tekstilkent Koza Plaza' da hizmete açtığımız üçüncü ofisimiz ile devam etmektedir. Netice olarak Karacı Turizm yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 32 kendi ofisi 550 alt satış acentası ve 200' ü aşan nitelikli çalışanıyla hizmetlerini daha üst segmentlere taşımayı hedeflemektedir.

Şirketimiz bünyesinde oluşturulan teknoloji departmanı ile yazılım geliştirme, iletişim ve IT altyapısı ihtiyaçlarımızı yetkin ekiplerimizle hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamaktayız.

Karacı Turizm, kurulduğu yıldan beri sürekli kendini yenileyen, şirket içi eğitimlere ve yeni fikirlere her zaman önem veren bir anlayış ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya ve sunduğu hizmetlerin ardından müşteri memnuniyetini ölçerek ve gözeterek, kusursuz hizmet ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmeye gayret göstermektedir.

Yurt dışından ülkemize uzun yıllardan beri Turist Getiren ve ülke ekonomisine katkıda bulunan şirketimiz;Değişen ve gelişen Turizm taleplerini değerlendirerek siz değerli misafirlerimize Yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermek üzere www.gezial.com Web portalımızı hizmete alma kararı aldık.
 

Yurtdışı Kültür Turları

www.karacitours.com ile dünyayı gezmek çok kolay. Dünyanın önde gelen turizm başkentleri ve eğlence merkezlerine dilediğiniz an, en uygun fiyatlarla ve güvenle seyehat edebilirsiniz. Yurtdışında kurulu Karacı Tours International şirketimizin tecrübesi ve geniş hizmet ağı ile dünyanın her yerinde, evinizdeki rahatlığı hissedeceksiniz. Sizleri, turistik destinasyonlar dışında keşfidilmeyi bekleyen, dünyanın saklı güzelliklerini de bizimle yaşamaya davet ediyoruz.
 

Yurtiçi - Yurtdışı Otel Rezervasyonu

www.karacitours.com Türkiye' de ve dünyada, sahil otellerinden, dağ otellerine, butik otellerden, tasarım otellere, en geniş konaklama alternetiflerini bulabileceğiniz bir portal sunmaktadır. Anında konfirme alabileceğiniz rezervasyon sistemi ile en az zamanı harcayarak en doğru ve en hesaplı seçimlere kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Transfer ve Araç Kiralama

İster 1 kişi isterse 1000 kişi olsun transfer hizmetimiz lüks ve belgeli araçlarla dilediğiniz an emrinizde. Türkiye veya dünyanın dilediğiniz yerinde aracınız hazır. Yurtiçinde veya yurtdışında konaklama ve uçuşunuza göre veya münferit olarak kendi transferinizi online rezervasyon sistemi üzerinden kendiniz ayarlayabilir, en uygun fiyatlara ulaşabilir, esnek iade koşulları ile planlamanızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.
 

Uçak Bileti

www.karacitours.com ile yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerinizde uçuşunuzu kendiniz planlayabilir,En uygun Fiyata dilediğiniz havayolu ile seyahat edebilirsiniz.
 

Kurumsal

www.karacitours.com; uzman ekibi ile firmanızın, uçak bileti, konaklama, kiralık araç, transfer ve vize gibi yurtiçi ve yurtdışı tüm seyahatlerinde ihtiyaç duyduğu hizmetleri sizin adınıza tüm detayları düşünerek en ideal şekilde sunmaktadır.

Eğitim ve Bayii Toplantılarında, Açılış ,Lansman, Davetlerde, Fuar ve Kongre katılımlarınızda tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan koordine edip karşılarken, çözüm ortağınız olarak Karacı Turizm uzman ekibi, güçlü satın alma gücü ve doğru bütçeleme olanakları ile arzu ettiğiniz hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.